Ataş'tan seçim çağrısı

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, oyunu kullandı. Ataş, 'Tüm vatandaşlarımızı önce oy kullanmaya, sonra sandıklara sahip çıkmaya davet ediyoruz' dedi. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Ataş'tan seçim çağrısı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İYİ Parti Kayseri Milletvekilİ Dursun Ataş, 31 Mart yerel seçimleri için oyunu Pınarbaşı ilçesinde kullandı. Ataş, Pınarbaşı Dedeman Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde sandık başına gitti. Ataş, sandık görevlileri kolaylıklar dilerken, aynı zamanda vatandaşlarla  da bir süre sohbet etti. 1059 nolu sandıkta oyunu kullanan Ataş, seçimlerin hayırlıolması temennisinde bulundu. 

Kazanan Kayseri olsun, kazanan Türkiye olsun

Vatandaşları da sandığa davet eden Milletvekili Ataş, 'Pınarbaşı’nda oyumuzu kullandık. Seçimlerin ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlı uğurlu olmasını dileriz. Tüm vatandaşlarımızı önce oy kullanmaya, sonra sandıklara sahip çıkmaya davet ediyoruz. Kazanan Kayseri olsun, kazanan Türkiye olsun' diye konuştu. 

Ataş'tan seçim çağrısı

Dursun Ataş kimdir?

01.10.1966 tarihinde Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde doğdu. Baba adı Battal, anne adı Mahmur’dur. İlk ve ortaöğrenimini Pınarbaşı’nda tamamladıktan sonra Kayseri merkezde bulunan Kayseri Sümer Lisesini bitirdi.1986 Hava Teknik Okuluna giriş yaptı.1987 yılında Hava Teknik Okulundan Hava Astsubayı olarak mezun oldu ve göreve başladı. Hava Kuvvetlerinin çeşitli kademelerinde 20 yıl hizmet verdikten sonra, 2007 yılında emekli oldu. Emeklilik sonrası aile şirketinde yöneticilik yaptı. 2009 ve 2014 yıllarında yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde Kayseri Pınarbaşı Belediye Başkanı seçildi. 27.Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Milletvekili adayı olmak için Belediye Başkanlığı görevinden istifa etti.24 Haziran 2018 tarihinde yapılan seçimlerinde 27.Dönem Kayseri Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisine girdi. Aynı zamanda İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babası