Cıngı oyunu kime verdi?

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi kapsamında milletvekilleri de oyunu kullanmaya devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, oyunu kullandı. Cıngı kime oy verdi? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Cıngı oyunu kime verdi?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

31 Mart Yerel Seçimleri için siyasiler de sandık başına giderek oylarını kullanıyor. AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı da, Özkar Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde oyunu kullandı.

Oy kullanımı sonrası açıklamalarda bulunan Cıngı, “Şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun. Ülkemiz demokrasisi açısından bugün bir kan tazeleme işlemi yaptık. Neticede burada önemli olan halkımızın düşüncesinin şeffaf ve adil bir biçimde sandığa yansıması. İlçemizi ve şehrimizi yönetecek idarecilerimizin, meclis üyelerimizin seçmemiz. Bazı yerlerde bazı yöneticilerimizde değişiklikler var. Bazılarında da önceki başkanlarımız devam edecek ama seçimler bir yenilenme fırsatı. Bir vizyon değişimi dolayısıyla böylesine güzel bir ortamda böylesine güzel bir havada oyumuzu kullandık. Allah şehrimize ve ülkemize her şeyin en hayırlısını nasip etsin” diye konuştu.

Açıklamalarının ardından gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Cıngı'ya kime oy verildiği soruldu. Cıngı bu soruya gülerek, “Bende kalsın sürpriz” yanıtını verdi.