AK Parti İl Başkanı kampa girdiğini duyurdu! Kaç gün sürecek?

AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, kampa girdiklerini duyurdu. Üzüm, kamptan fotoğraf da paylaştı. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

AK Parti İl Başkanı kampa girdiğini duyurdu! Kaç gün sürecek?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, kampa girdiklerini duyurdu. Milletvekili Şaban Çopuroğlu ile birlikte fotoğraf paylaşan Fatih Üzüm, "Cumhuriyetin Yüz Akı, Türkiye’nin ortak aklı. Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca tertip edilen İl Başkanları İstişare ve Çalışma kampındayız"dedi.

AK Parti İl Başkanı kampa girdiğini duyurdu!

Ankara'daki kampla ilgili paylaşım yapan AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu ise şu ifadeleri kullandı: Cumhuriyetin Yüz Akı Türkiye’nin Ortak Aklı... Teşkilat Başkanlığı İl Başkanları Çalışma Kampı için İl Başkanımız Fatih Üzüm ile birlikteyiz. 

14 KASIM'A KADAR SÜRECEK 

AK Parti, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçim çalışmalarına yoğunlaştı. 14 Kasım salı günü sona erecek kampta, 81 il başkanıyla görüşülerek yerel seçimlere yönelik çalışma yapılacak, anketler masaya yatırılacak. 

Diğer yandan kampta, Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın da sunum yapacakları ifade ediliyor.