Zafere pedallıyoruz

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde spor faaliyetlerini yürüten Spor A.Ş. 30 Ağustos Zafer Bayramı'na özel 'Zafere Pedallıyoruz' sloganıyla bisiklet turu etkinliği düzenledi. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırlanan Kayseri haber bültenimizde...

Zafere pedallıyoruz
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde spor faaliyetlerini yürüten Spor A.Ş. 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel ‘Zafere Pedallıyoruz’ sloganıyla bisiklet turu etkinliği düzenledi. Etkinlikte binlerce Kayserili, bisikletleri ile yaklaşık 10 kilometrelik parkur boyunca pedal çevirerek Zafer Bayramı coşkusunu yaşadı.

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatları doğrultusunda kent genelinde spor faaliyetlerini etkin ve kaliteli bir şekilde sürdüren Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. özel günlere özel organizasyonlar ile Kayserilileri buluşturmaya devam ediyor. Spor A.Ş. ülke genelinde olduğu gibi Kayseri’de de büyük bir coşku ve heyecanla kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında 30 Ağustos Zafer Bayramı’na Özel “Zafere Pedallıyoruz” Bisiklet Turu etkinliği düzenledi.

Etkinliğe Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman, Spor A.Ş. Müdürü İbrahim Somtaş ve vatandaşlar katıldı.

“Binlerce insan burada toplandı, binlerce bisiklet sevdalısı”

30 Ağustos Zafer Bayramı’na Özel “Zafere Pedallıyoruz” Bisiklet Turu başlangıç noktasında açıklamalarda bulunan Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman, Başkan Büyükkılıç öncülüğünde bu tür faaliyetleri her özel günde yaptıklarını belirterek, “Büyük Taarruz’un ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızın 101’inci yılındayız. Binlerce insan burada toplandı, binlerce bisiklet sevdalısı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç öncülüğünde bu tür faaliyetleri her özel günde yapıyoruz. Yine halkımız bize güvendi. Çok güzel bir gün, inşallah bu tür faaliyetlerimiz devam edecek. Katılan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yaklaşık 10 km’lik güzergâhta zafer bayramı turu

30 Ağustos Çarşamba günü Türkiye’nin en büyük meydanlarından biri olan Cumhuriyet Meydanı’nda saat 17.00’de başlayan bisiklet turuna katılan binlerce Kayserili, RHG Enertürk Enerji Stadyumu Güney Otoparkı’na kadar yaklaşık 10 kilometrelik parkur boyunca Zafer Bayramı coşkusu ile pedal çevirdi.

Büyükşehir Spor A.Ş. tarafından düzenlenen etkinlik, bisiklet severlerden tam not aldı.

Zafere pedallıyoruz
Zafere pedallıyoruz
Zafere pedallıyoruz
Zafere pedallıyoruz
Zafere pedallıyoruz