Yurdaer Şahin adaylığını açıkladı...

İYİ Parti'de, 7 Ocak'ta yapılacak il kongresi öncesinde aday hareketliliği yaşanıyor. Partinin Kocasinan eski İlçe Başkanı Yurdaer Şahin de il başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Yurdaer Şahin adaylığını açıkladı...
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İYİ Parti'de ilçe kongrelerinin sona ermesinin ardından gözler il kongresine çevrildi. Mevcut Başkan Sebati Ataman yeniden aday olkmayacağını duyurdu. Yaşanan bu yöndeki gelişmenin ardından 7 Ocak'ta yapılacak il kongresinde başkan adayları da art arda ortaya çıkmaya başladı. Partide daha önce Kocasinan İlçe Başkanlığı görevinde de bulunan Yurdaer Şahin, il başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
"ŞİMDİ DE KAYSERİ'DE YOL BAŞÇISI OLMAK İÇİN İL BAŞKANLIĞINA ADAYIM""Herkesi kucaklamak, ötekileştirmemek için adayım" diyen Şahin, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: Kıymetli İYİ Partili cesur yürekli dava arkadaşlarım; 7 Ocak 2023 tarihinde gerçekleşecek olan İYİ Partimizin Kayseri İl Kongresinde, Türkiyeye demokrasi, atılım, özgürlük ve milli manevi değerleri savunacak Yüce Türk Milletine layık olduğu bir yaşam sağlamak için yola çıkmış olan Genel Başkanımız Sn. Meral Akşenerin çıktığı yolda her daim yanında oldum, sonuna kadar da olmaya devam edeceğim. Şimdide Kayseride bir yol başcısı olmak için İYİ Partiye ve siz cesur yürekli dava arkadaşlarımla birlikte kimseyi ötekileştirmeden ve herkesi kucaklamak adına İl Başkanlığı için aday olduğumu sizlerle paylaşmaktan gurur ve şeref duyuyorum. 30 Aralık Cuma günü saat 14:00 da Kayseri İl Başkanlığımızda gerçekleştireceğimiz adaylık açıklamasında siz değerli dava arkadaşlarımı yanımda görmekten onur duyacağımı ve güç katacağınızı belirtmek ister, sizlere sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım. 
Yurdaer Şahin adaylığını açıkladı...