Yeni okulların son incelemeleri yapılıyor

Bin 153 okulda 340 bin 251 öğrenci ve 21 bin 970 öğretmen ders başı yapacağı yeni öğretim yılı öncesi yeni okullarda son inceleme yapılıyor. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde…

Yeni okulların son incelemeleri yapılıyor
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılı 11 Eylül 2023 Pazartesi günü başlıyor. Kayseri'deki bin 153 okulda 340 bin 251 öğrenci ve 21 bin 970 öğretmen ders başı yapacak. 

Yeni öğretim yılında yeni okulların son incelemeleri yapılıyor
Yeni eğitim öğretim yılı öncesi Kayseri İl Millî Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse yeni eğitim-öğretim yılının hazırlık çalışmaları kapsamında açılacak yeni okulları Melikgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Hacı Kaya ile birlikte yerinde inceledi.

Yeni öğretim yılında yeni okulların son incelemeleri yapılıyor
Kayseri İl Millî Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse ve Melikgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Hacı Kaya Melikgazi Belediyesi’nin Yıldırım Beyazıt Mahallesi'ne Hayırsever Rasime Erkan işbirliği ile yaptığı Keriman Erkan İlkokulu’nu yerinde inceleyip bilgi aldılar.
Yıldırım Beyazıt Mahallesinde 6 blok, 233 dairelik bir kentsel dönüşüm çalışmasının başladığı yere yapılan Keriman Erkan İlkokulu yeni öğretim yılında hizmet verecek.