Yatakta Hybrid Dönemini Başlatıyor

Yatakta Hybrid Dönemini Başlatıyor
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Türkiye’de uyku alışkanlıkları konusundaki uzmanlığı ve deneyimi ile ileri teknoloji çözümler sunan Yataş, “Sorun Yataksa Çözüm Yataşşş” söylemi ile Hybrid teknolojisini tanıttığı yeni reklam filmi ile ekranlardaki yerini aldı. Akşamları işten eve yorgun dönen bir çiftin sadece uyuyarak dinlenemediğine ve yanlış yatak seçiminden dolayı çektiği sıkıntılara odaklanan yeni reklam filminde Yataş Hybrid Serisi’nin 2 kat konfor, farklı vücut tiplerine uyum ve ekstra bel ve omurga desteği sunduğuna dikkat çekiliyor.

 Yataş Türkiye’de başlattığı uyku devrimine, Yay, Visco, Sünger ve Latex teknolojilerinin farklı birleşimleriyle geliştirilen “Yataş Hybrid Serisi” yataklar ile devam ediyor. En gelişmiş teknolojilere sahip, her türlü vücut yapısına uygun, kişisel konfor ve ihtiyaçlara cevap veren Hybrid Serisi için çekilen yeni reklam filmi de ekranlardaki yerini aldı.

Yönetmen koltuğunda Levent Onan’ın oturduğu reklam filminde bir çiftin iş ve hayatın genel koşturmacası sonrası yorgun bir halde eve dönmelerine tanıklık ediyoruz. Yanlış yatak seçimi nedeniyle konforsuz, uykusunu alamadan, yorgun uyanan çiftin bel ve boyun ağrıları çekmelerine yer verilen reklam filminde,Yataş’ın Hybrid Serisi ile bu sıkıntıların ortadan kalktığı vurgulanıyor.

 Kesintisiz ve benzersiz bir uyku deneyimi sunan Yataş, Hybrid Serisi yataklar ile 2 kat konfor, farklı vücut tiplerine uyum, ekstra bel ve omurga desteği sunarak ‘Sorun yataksa çözüm Yataşşş!’ diyor.