Yarına dikkat! Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), haftanın ilk gününde bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Yarına dikkat! Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (30 Haziran Pazar) sabah saat 08.30 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Talas, Melikgazi, Kocasinan, İncesu, Sarıoğlan, Tomarza, Yeşilhisar, Yahyalı ve Develi ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İşte öğleden önce kesinti yapılan ilçeler:    

Yarına dikkat! Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Yarına dikkat! Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Yarına dikkat! Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Yarına dikkat! Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Yarına dikkat! Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Yarına dikkat! Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!

Yine KCETAŞ öğleden sonra yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile saat 13.00-14.00-15.00-16.00’da Sarıoğlan, Melikgazi ve Yahyalı ilçelerinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İşte sonra kesinti yapılacak ilçeler:

Yarına dikkat! Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Yarına dikkat! Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!