Yarın o mahallede planlı su kesintisi yapılacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre yarın su kesintisi yapılacak. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde…

Yarın o mahallede  planlı su kesintisi yapılacak
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre Melikgazi ilçesinin Yıldırım Beyazıt Mahallesinde 13.09.2023 Çarşamba günü planlı su kesintisi yapılacak. 

O mahallede yarın planlı su kesintisi yapılacakKayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabından vatandaşlara uyarıda bulundu. KASKİ’nin duyurduğu açıklama şu şekilde: "Melikgazi Belediyesi Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde (Kısmen) içme suyu bağlantı çalışması nedeniyle 13.09.2023 tarihinde 10.00 ile 19.00 saatleri arasında planlı su kesintisi yaşanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz..."

Diğer yandan bugün de Kocasinan İlçesi Güneşli ve Saraycık Mahallelerinde (kısmen) içme suyu bağlantı çalışması nedeniyle 12.09.2023 (Salı) tarihinde 08:30 ile 16:00 saatleri arasında Planlı Su Kesintisi yapılmıştı.