Vekil Özsoy nöbetteydi

AK Parti'de 'Nöbetçi vekil' uygulaması tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda bu haftanın 'Nöbetçi vekil'i Sayın Bayar Özsoy oldu. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Vekil Özsoy nöbetteydi
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

 ‘Nöbetçi vekil’ uygulaması ile vatandaşlar o hafta nöbetçi vekil olan isim ile bir araya geliyor. Vatandaşlar burada birinci ağızdan sorunlarını ve sıkıntılarını anlatıyor. Yine talep ve önerilerinide vekillere sunuyor. Vekiller ise vatandaşların sorunlarını, taleplerini dinleyerek bizzat ilgileniyor. 

Bu kapsamda AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy, ‘Nöbetçi vekil’ uygulaması kapsamında il başkanlığında vatandaşlar ile buluştu. 

Genç, yaşlı birçok isim ile bir araya gelen Milletvekili Özsoy, vatandaşların sıkıntı, sorun ve önerilerini not aldı. Yine fotoğraf  çekinmek isteyenleride kırmadı. 

Vekil Özsoy konuya ilişkin sosyal medya hesabından da bir paylaşım yaptı. Paylaşımında, “Türkiye Yüzyılı'nda Hemşehrilerimiz ile “Nöbetçi Vekillik” uygulaması kapsamında bir araya geldik. Tevazu, Samimiyet ve Güleryüzle herzaman olduğu gibi dokunmadık gönülden, çalınmadık kapıyı bırakmayacağız.” ifadelerini kullandı.