Ve Elitaş göründü

Bir süredir gözlerden uzak olan Kayseri eski Milletvekili Mustafa Elitaş nerede görüldü? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Ve Elitaş göründü
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Özellikle seçim süreci ve sonrasında gözlerden uzak olan bir dönem Ekonomi Bakanlığı, 3 dönem AK Parti Grup Başkanvekilliği ve 5 dönem Kayseri Milletvekilliği yapan Mustafa Elitaş Kayseri’de görüntülendi. 

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ile bir araya gelen Elitaş, Kayseri sokaklarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Elitaş’ın yüzündeki gülücükler ise dikkat çekti. Ve Elitaş göründüKonuya ilişki paylaşım yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “64. Hükümet Ekonomi Bakanımız Sayın Mustafa Elitaş ve AK Parti Kocasinan İlçe Başkanımız Sayın Selçuk Melekoğlu ile neşeyle sürdüren esnaflarımız ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Tüm esnaflarımıza işlerinde rahatlık, kazançlarında bereket diliyorum” dedi.

Diğer yandan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçim zamanında Mustafa Elitaş’ın Kayseri’de çok görülmemesi eleştirileri de beraberinde getirmişti. Elitaş’ın milletvekili adaylarına yol göstermesi beklentisi oluşurken neredeyse hiçbir milletvekili adayı ile bir araya gelmemesi de yine gözlerden kaçmamıştı.Ve Elitaş göründü