Vali`ye sokağa çıkma yasağı çağrısı yapan o iş adamı: Kayseri`de yatak kapasitesi yeteri kadar varmış!

Haber: Cafer ZENGİN

03:03:36 | 2020-09-17

Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, kentte vaka sayılarındaki artış ile birlikte "Doktor odalarında bile artık Covid 19 hastaları yatıyor, hastaneler doldu, hastalar evlerine gönderiliyor" şeklinde yaşanan tartışmaların ardından dikkat çeken bir açıklama yaptı. 
İş adamı ve aynı zamanda Kayserispor eski Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ile dün akşam saatlerinde görüştüğünü belirterek, "Sağlık müdürümüz ile görüştüm yatak kapasitemiz yeteri kadar varmış" dedi.
VALİ'YE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI ÇAĞRISI... 
Vali'ye seslenen ve sosyal medya hesabı üzerinden Vali Şehmus Günaydın'ı da etiketleyen Tokgöz, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: Malesef çok tedbirsiz davranıyoruz, şimdi il sağlık müdürümüz ile görüştüm yatak kapasitemiz yeteri kadar varmış, hala makamda kendisi. Allah yardımcınız olsun. Bu Covid-19 illetinden Kayseri’yi kurtarmak istiyorsanız, radikal bir kararla sokağa çıkma yasağı uygulamanız gerekiyor Sayın Valim Şehmus Gunaydın"
ETİKET :   Kayseri Koronavirüs Vali Şehmus Günaydın Mustafa Tokgöz Sokağa çıkma Yatak kapasite Sağlık Müdür Ali Ramazan Benli

Tümü