Vali Çiçek'in bir haftası böyle geçti

Kayseri'de göreve başladığı günden itibaren çalışkanlığı dikkat çeken Vali Gökmen Çiçek'in bir haftası nasıl geçti. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bülteninde…

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Vali Çiçek'in bir haftası böyle geçti
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Afyonkarahisar Valiliği’nden Kayseri’ye atanan Vali Gökmen Çiçek, Kayseri’de gönülleri fethetmeyi başardı. Çalışkanlığı ile dikkat çeken; hayata geçirdiği projelerle 7’den 70’e herkese dokunmayı başaran Vali Gökmen Çiçek, adeta günün her saatini kentle ve kentin sorunlarıyla iç içe yaşıyor. Etkinlikten etkinliğe, programdan programa koşan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, geçtiğimiz haftayı da dolu dolu geçirdi. Kayseri Valiliği de Vali Çiçek’in bir haftasını anlatan bir video yayımladı. İşte Vali Çiçek’in 11-17 Kasım Haftası kameralara yansıyan çalışmaları; 
11 Kasım 2023 günü 100. Yıl Cumhuriyet Ormanı’nında fidanlara can suyu veren Vali Çiçek, aynı gün Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ile yapımı süren Erkilet Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu. 
Vali Çiçek, 12 Kasım 2023 Pazar günü ailesiyle birlikte, Bünyan’a giderek, kuruluşuna büyük emekler verdiği Cam Teras’ı ve kadın kooperatifini ziyaret ederek, iizin gününde de çalışmaya devam etti. 

Vali Çiçek'in bir haftası böyle geçti
13 Kasım Pazartesi gününe kadın kooperatifleri ile toplantı yaparak başlayan Vali Çiçek, Salı günü ise üzerinde önemle durduğu bağımlılıkla mücadele konusuyla ilgili toplantıya katıldı. 
15 Kasım Çarşamba günü Kayseri Ticaret Borsası tarafından hayata geçirilen Canlı Hayvan Pazarı’nı ziyaret eden Vali Çiçek, daha sonra İncesu OSB Müteşebbisler toplantısına katıldı. 
Perşembe günü Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ile Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ağırlayan Vali Çiçek, 17 Kasım Cuma Günü Yahyalı’daydı.