Uyuşturucu ile mücadele eğitimi aldılar

Kayseri Muaythai İl Temsilciliği, Gençlik ve Spor il Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ile birlikte antrenörlere uyuşturucu ile mücadelede yasaklı maddeler konulu eğitimi verdi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde

Uyuşturucu ile mücadele eğitimi aldılar
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Muaythai İl Temsilciliği, Gençlik ve Spor il Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ile birlikte antrenörlere uyuşturucu ile mücadelede yasaklı maddeler konulu eğitimi verdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen eğitime Kayseri Muaythai Spor Kulüplerinin Antrenörleri ve hakemler katıldı. Eğitimde yasaklı maddeler ve kullananlar üzerindeki etkiler anlatıldı. Eğitim son derece faydalı geçtiğini dile getiren Muaythai Federasyonu Milli Kültür Kurulu Başkanı ve Kayseri Muaythai İl Temsilcisi Fatih Kağan Ulu, eğitim çalışmalarının devam edeceğini vurguladı.Ulu, “Günümüzün en tehlikeli tehditlerinden biri olan uyuşturucunun yaptığı tahribat çok ciddi boyutlarda. Bu konuda eğitimli ve bilinçli mücadele çok önemli. Kayseri Muaythai spor kulüpleri antrenörlerimiz ile gençliğimizin bu maddelere bulaşmadan tertemiz kalması için ne kadar çok genci sporla tanıştırıp, sporun ve sporcunun oluşturduğu her zaman temiz kalmış bu sosyal çevreye sokarsak en önemli konuyu başarmış oluruz. Ailelerimizin çocuklarımızı, gençlerimizi kesinlikle spora teşvik etmelerini istiyoruz. Başarılı ve güvenli bir gençlik için çocuklarımızı şehrimizin her semtinde bulunan Muaythai Spor kulüplerimize bekliyoruz. Gençlik ve Spor İlMüdürlüğümüze, Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Şubesine, ve bu eğitime katılan antrenör ve hakemlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Uyuşturucu ile mücadele eğitimi aldılar