Uyar: Futbolda dün yok, önümüzde çok ciddi 4 maçlık periyot var

Kayserispor Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak Uyar, iddialı konuştu

14:19:54 | 2019-09-13

Kayserispor Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak Uyar, hakem hatalarına dikkat çekerek, “Baktığınız zaman ilk 3 haftada istediğimiz hedefe ulaşamadık. Bunun için sayısız bahaneler üretilebilir ama futbol an meselesidir ve bahanelere sığınılarak yönetilmiyor. Ciddi bir kaybımız var. Alanyaspor maçında VAR katliamı ile katledilen 3 puanımız, Ankaragücü maçında baskılı ataklarımız ama son dakikada gelen  beraberlik golü ile geri dönüşümüz, Galatasaray maçı ise sayfalarca yazılacak, günlerce konuşulacak bir maçtan bahsediyoruz” dedi.

Lige verilen milli aranın yeni transferlerin uyumu için önemli bir vesile olduğunu belirterek, “Milli maç arası 18 süper lig takımı arasında en iyi bize geldiğini düşünüyorum. Her ne kadar 3 oyuncumuz kırmızı kart cezalısı olsa da daha sonradan transfer edip takım uyumu ile problemi olan arkadaşların kaynaşması için çok önemli bir vesile oldu” diye konuştu.

Antalyaspor maçı için iddialı konuşan Uyar, “Antalya’ya 3 puan parolası ile gidiyoruz. Antrenmanlarımız, son derece güzel bir havada geçiyor. İkisi de bizim takımımız, sanki birisi yeşil, birisi mavi yeleği ile oynar gibi oynuyor. İnşallah cumartesi gününe kadar sakatsız devam edeceğiz. Futbolda dün yok, önümüzde çok ciddi 4 maçlık periyot var. Denizli, Göztepe, Konya mücadelelerinden elde edeceğimiz minimum 10 puan ile ileriye daha iyi bakacağımızı düşünüyorum” diye konuşmasını sonlandırdı.
ETİKET :  

Tümü