Ünlü sanatçı Kayserilileri bakın nereye davet etti?

Elif Buse Doğan Kayseri'ye geliyor. Doğan 2. Yahyalı Elma Kültür ve Turizm Festivali ilk gününde 22 Eylül Cuma günü Kayseri'de olacak. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Ünlü sanatçı Kayserilileri bakın nereye davet etti?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Elif Buse Doğan Kayseri'ye geliyor. Doğan 2. Yahyalı Elma Kültür ve Turizm Festivali ilk gününde 22 Eylül Cuma Kayseri'de olacak. Sevilen sanatçı Elma Festivali kapsamında sevenleri ile buluşacak.

Yahyalı Belediyesi konseri sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu. Belediye yaptığı açıklamada ise şu ifadelere yer verdi: "2. Yahyalı Elma Kültür ve Turizm Festivali ilk gününde 22 Eylül Cuma günü Elif Buse Doğan Konserinde buluşalım..."

Doğan ise yaptığı açıklamada: "Merhaba ben Elif Buse Doğan 22 Eylül'de 2. Yahyalı, Elma Kültür ve Turizm festivalinde sizlerle birlikte olacağım herkesi bekliyoruz. Görüşmek üzere."Ünlü sanatçı Kasırları bakın nereye davet etti?Elif Buse Doğan kimdir?

Elif Buse Doğan 1993 yılında Kocaeli de doğmuştur. 2008 Yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvar Türk Halk Müziği Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarını tamamlamış ve yüksek lisansını bu bölümde sürdürmektedir.