Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (6 Kasım) sabah saat 09.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Develi, İncesu, Sarıoğlan, Akkışla, Pınarbaşı, Talas, Yahyalı, Tomarza, Kocasinan, Melikgazi ve Yeşilhisar ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...Tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o mahalleler...