Tedbirinizi alın! Kayseri'de yarın elektrikler kesilecek

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), Kayseri'nin birçok ilçesinde sabah saatlerinden itibaren elektrik kesintisi yaşanacağını paylaştı. ? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Tedbirinizi alın! Kayseri'de yarın elektrikler kesilecek

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (10 Haziran Pazartesi) sabah saat 07.30 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Melikgazi, Kocasinan, İncesu, Talas, Develi, Yeşilhisar, Pınarbaşı, Tomarza, Yahyalı, Hacılar, Sarız ve Gemerek ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

Sabah saatlerinde kesinti yapılacak ilçeler: 

Tedbirinizi alın! Kayseri'de yarın elektrikler kesilecekTedbirinizi alın! Kayseri'de yarın elektrikler kesilecekTedbirinizi alın! Kayseri'de yarın elektrikler kesilecekTedbirinizi alın! Kayseri'de yarın elektrikler kesilecekTedbirinizi alın! Kayseri'de yarın elektrikler kesilecekTedbirinizi alın! Kayseri'de yarın elektrikler kesilecekTedbirinizi alın! Kayseri'de yarın elektrikler kesilecek

Yine KCETAŞ öğleden yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile sonra Pınarbaşı, Tomarza, Talas ve Melikgazi  ilçelerinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.


Öğleden sonra kesinti yapılacak ilçeler: 

Tedbirinizi alın! Kayseri'de yarın elektrikler kesilecekTedbirinizi alın! Kayseri'de yarın elektrikler kesilecek