Talas'ın Şeffaf Odası'na rakip çıktı! Bakın kim ne yaptı?

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından geçtiğimiz yıllarda başlatılan Şeffaf Oda uygulamasına rakip çıktı. Peki kim ne yaptı? Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Talas'ın Şeffaf Odası'na rakip çıktı! Bakın kim ne yaptı?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından geçtiğimiz yıllarda hayata geçirilen ŞEffaf Oda uygulaması kapsamında vatandaşlar sorunlarını ve önerilerini başkan yüz yüze anlatma fırsatı buluyor. Haftanın belirli günlerinde bir araya gelen Başkan Yalçın, vatandaşlarla bizzat ilgileniyor. Yalçın'ın bu uygulamasın rakip çıktı. Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Mobil Başkan uygulamasını hayata geçirdi. 

Talas'ın Şeffaf Odası'na rakip çıktı! Bakın kim ne yaptı?

Başkan Palancıoğlu, Mobil Başkan uygulamasıyla haftanın belirli günlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek onların talep ve önerilerini yüz yüze dinleyecek.

Kayseri'de yeni uygulama: Mobil Başkan

İlk Mobil Başkan uygulamasının 27 Haziran Perşembe günü Anafartalar Mahallesi’nde saat 17.00’de gerçekleşeceğini belirten Başkan Palancıoğlu şunları söyledi:

“Melikgazi Belediyesi olarak birçok uygulamayı vatandaşlarımıza hizmet etmek üzere başlatıyoruz. Yeni uygulamamız “Mobil Başkan” uygulaması. Aslında iletişim merkezimiz vasıtasıyla, whatsapp ihbar hattımız vasıtasıyla vatandaşlarımız taleplerini belediyemize en hızlı şekilde iletiyorlar. Bunu daha da hızlandıracağız inşallah. Vatandaşımızla zaten iç içeyiz ama daha da yakın olmak için mahallelerimizde inşallah yeni bir uygulama başlatıyoruz. İlk uygulamamız bu Perşembe günü Anafartalar Mahallesi Belsin Kürsü Durağı Latif Başkal Camii önünde saat 17.00’de gerçekleşecek. İnşallah bütün vatandaşlarımızı bekliyoruz. Mobil Başkan aracımızla gideceğiz, tüm teknik ekibimiz orada olacak. Vatandaşlarımızın belediyeye gelmesine gerek kalmadan, yanlarına giderek taleplerini dinleyeceğiz, beraber çay içeceğiz, sohbetlerimizi yapacağız ve inşallah ihtiyaçlarını gidermeye çalışacağız. Bu uygulamamız haftanın belirli günlerinde birçok mahallemizde devam edecek. Yer ve zaman bilgilerini SMS ile vatandaşlarımıza ileterek bilgilendirme yapacağız. Bizi takip etmeye devam edin. Mobil Başkan uygulamasıyla sizlere daha yakın olacağız. Yeni uygulamamız hayırlı olsun.”

Kayseri'de yeni uygulama: Mobil Başkan