Son dakika sağanak yağış uyarısı! İşte ilçe ilçe hava durumu

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Son dakika sağanak yağış uyarısı! İşte ilçe ilçe hava durumu
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Tüm yurtta ve kentimizde sağanak yağışlı havalar devam ediyor. Hava sıcaklığı hissedilir derecede düşen bu günlerde Meteorolojiden alınan verilere göre bugün çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. geçmesi bekleniyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 22 derece, en düşük sıcaklık ise 9 derece olacak.

Bölge genelinin çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bölge genelinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği bekleniyor.Rüzgar batı ve kuzeybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

Son dakika sağanak yağış uyarısı! İşte ilçe ilçe hava durumu