Sıcaklık artıyor! Hava durumu nasıl olacak?

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde

Sıcaklık artıyor! Hava durumu nasıl olacak?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'de kar yağışının etkili olmaması ve hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi insanları endişelendirirken meteorolojiden alınan verilere göre bugün serin ve bulutlu bir hava öngörülüyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 15 derece, en düşük sıcaklık ise 3 derece olacak.

Bölge genelinin az bulutlu ve açık geçeceği, sabah ve gece saatlerinde pus, yer yer sis hadisesinin görüleceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği öngörülüyor. Rüzgar kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

Sis-Pis-Uyarısı: Bölge genelinde sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Sıcaklık artıyor! Hava durumu nasıl olacak?