Şampiyon sporcuların Kayseri'deki ilk durağı orası oldu

Antalya'da düzenlenen Bekir Özer Muay Thai Türkiye Şampiyonasından madalyalarla dönen Kayserili şampiyon sporcuların Kayseri'deki ilk durağı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı oldu. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Şampiyon sporcuların Kayseri'deki ilk durağı orası oldu
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Bekir Özer Muay Thai Türkiye Şampiyonası 16 – 21 Nisan 2024 tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi.

Şampiyonaya Kayseri’den katılan sporcular Ezgi Keleş, Mert Güney, Ahmet Akay Dalkıran, Şükrü Kirlikaya, Berkay İstanbullu, Umut Özkan, Abdülsamet Koç, Ahmet Büyükbüberoğlu, Utku Mete Yağcı, Sercan Koç, İsa Taşdemir, Ayten Özdemir, Nadiye Özdemir ve Gülistan Turan sıkletlerinde şampiyon olarak büyük bir başarıya imza attılar. 

Şampiyon sporcuların Kayseri'deki ilk durağı orası oldu

Antalya’da düzenlenen Bekir Özer Muay Thai Türkiye Şampiyonasından madalyalarla dönen Kayserili şampiyon sporcular, Federasyon As Başkanı Halil Demir, İl Temsilcisi Fatih Kaan Ulu ve Antrenörleri Göksel Cingöz, Yücel Haspolat, Kevser Bilgin, Adem Karakaş, Nazım Yorulmaz, İbrahim Mortaş ve Şakir Kaymaz ile birlikte İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı ziyaret etti.

Şampiyon sporcuları makamında ağırlayan İl Müdürü Kabakcı, sporcuları elde ettikleri derecelerden dolayı tebrik ederken, Yunanistan ve Tayland’da mücadele edecek olan milli sporculara da başarılar diledi.