Saadet Partisi: Peygamber'in 'çalıyorlar ama çalışıyorlar' diyen ümmeti olamaz!

Saadet Partisi (SP) Melikgazi İlçe Başkanlığı Divan Toplantısı, Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın'ın katılımıyla yapıldı.

Saadet Partisi: Peygamber'in 'çalıyorlar ama çalışıyorlar' diyen ümmeti olamaz!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Programda açıklama yapan Fatih Aydın ülkedeki faize ödenen rakamların çok fazla olduğunu belirtti. Aydın, toplumun daha iyiye yönlendirilmesini söyleyerek “Hırsızlık yapan kızım Fatıma bile olsa elini keserim diyen bir Peygamber’in çalıyorlar ama çalışıyorlar diyen ümmeti olamaz. Bu mantıkta bir Müslüman olamaz. Bizler toplumun buna alıştırılmış olmasının normal olamayacağını söylüyoruz. Çalışan çalmak zorunda değildir. Bunu tekrar hatırlatacağız” dedi.
6 SİYASİ PARTİNİN BAŞKANLARININ BİR ARAYA GELEREK GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNUYOR OLMASI ÇOK KIYMETLİ
Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen altı siyasi partiye dair görüşlerini ifade eden Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, “6 siyasi partinin başkanlarının bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunuyor olması çok kıymetlidir. Bu görüşmede birlikte hareket ederek toplumsal mutabakat için bir adım atıldı. Tek kişiye bağlı bir yönetim sisteminden ziyade toplumun tamamına hitap edeceğini ve milletin dertlerine çözüm olabilecek bir yönetimin kıymetli olduğu görüldü” şeklinde konuştu.

Haber
SEÇİM YARIN OLACAKMIŞ GİBİ BİR YOĞUNLUĞA SAHİBİZ
Programda konuşma yapan Melikgazi İlçe başkanı Vacit Kip ise “Melikgazi’de yaşayan vatandaşlarımızla sürekli bir aradayız. Mahallelerde teşkilatlarımızı kurduk. Kalan mahallelerde atamalarımızı sürdürüyoruz. Yoğun bir çalışma dönemindeyiz. Seçim yarın olacakmış gibi bir yoğunluğa sahibiz. Melikgazi belediyesinin bütçesinin, hükümetin faize yaptığı 1,5 günlük ödemeye denk gelmektedir. Artık milletin vergilerinin ve ülkemizin kaynaklarının rantiyeye değil, millete aktarılması için iktidara geleceğiz. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu amaçlarla bugün bir araya gelerek salonu dolduran herkese teşekkür ederim” dedi.