Saadet Partisi İl Başkanı Coşkun: Seçime hazırız…

Saadet Partisi (SP) Kayseri il başkanlığı, genel merkez yöneticilerinin de katılımı ile Kayseri'nin tüm ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Saadet Partisi İl Başkanı Coşkun: Seçime hazırız…
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Sadet Partisi'nden "seçime hazırız" açıklaması. İlçe ziyaretlerine dair açıklamalarda bulunan Saadet Partisi İl Başkanı Baki Coşkun, “Genel merkezden Kayserimize gelen Genel Başkan Yardımcı Mesut Doğan, Genel Merkez İdare Kurulu Üyesi Süleyman Tekbaş , Cemil Işıksoy ve Zeynel Keskin Beylerle birlikte tüm ilçelerimizi ziyaret ettik. Burada hem çalışmaları inceledik hem de vatandaşlarla bir araya geldik. Seçim yarın olsa bile biz hazırız. İnsanlar bizi, adayımızı ve iktidara yürüyüşümüzü bekliyor. Milletin bize olan inancı tam. Gezdiğimiz her ilçede ayrı bir teveccüh var.  Bizler de buna layık olmak için gecesiyle gündüzüyle çalışıyoruz.” dedi.
Saadet Partisi İl Başkanı Coşkun: Seçime hazırız… İl Başkanı Baki Coşkun, “Siyasi partiler, kamu kurum ve kuruluşları ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ettik. Biz tüm sorunları çözmek için ciddi bir çaba sarf ediyoruz. Seçimlerden sonra da kimin, ne sorunu varsa yardımcı olmaya gayret edeceğiz.” açıklamasında bulundu.
Saadet Partisi İl Başkanı Coşkun: Seçime hazırız…Saadet Partisi İl Başkanı Coşkun: Seçime hazırız…