Pınarbaşılıların doğalgaz rüyası gerçek oluyor

Pınarbaşı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Menduh Uzunluoğlu, Pınarbaşılı vatandaşların doğalgaz rüyasını gerçekleştireceklerini söyledi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Pınarbaşılıların doğalgaz rüyası gerçek oluyor

Pınarbaşı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Menduh Uzunluoğlu, Pınarbaşılı vatandaşların rüyası olan doğalgazı getirmeye başladıklarını söyleyerek, “Temmuz’un 20’sinde doğalgazımıza ilk çakmağı çakacağız” dedi.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Pınarbaşı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Menduh Uzunluoğlu, Pınarbaşı’na Temmuz ayının 20’si itibariyle doğalgazın geleceğinin müjdesini verdi.

Pınarbaşılı vatandaşların doğalgaz rüyasının gerçekleşeceğini dile getiren Uzunluoğlu, “Pınarbaşı 142 mahallesiyle 27 bine yakın nüfusuyla büyük ilçelerimizden bir tanesidir. Çok stratejik öneme sahipte bir ilçemiz. Allah’ın yardımıyla, hükümetimizin desteğiyle, Büyükşehir Belediye Başkanımızın desteğiyle, milletvekillerimizin Ankara’daki işlerimizi yakından takip etmeleriyle bir başarı kendiliğinden gelmiş bulunmaktadır. İnşallah 31 Mart’ta da halkımızın teveccühünün bizden yana olacağı kanaatindeyim. Pınarbaşılıların rüyası olan doğalgazımızı getirmeye başladık. Temmuz’un 20’sinde de ilk çakmağı çakacağız. Buradan Pınarbaşılı hemşehrilerime bu müjdeyi vereyim. Hayalleri gerçeğe dönüştürmenin adresi Cumhur İttifakı’nın MHP’li belediye başkanı olmaktır” dedi.