Palancıoğlu vatandaşlara seslendi: 18.30'da buluşalım

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Kayserililere seslendi. Başkan Palancıoğlu '18.30'da buluşalım' dedi. Peki neden? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Palancıoğlu vatandaşlara seslendi: 18.30'da buluşalım
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İsrail ordusu, Filistin’deki soykırımında hız kesmiyor. 7 Ekim Cumartesi günü başlayan çatışmalar, 30'uncu gününe girerken, bu süreçte Filistin bombardımanlarla adeta yerle bir oldu. Binlerce Filistinlinin hayatını kaybettiği saldırılarda ölenlerin çoğunun ise kadın ve çocuklardan oluşması tepkilerin odağında. Türkiye’nin birçok noktasında da İsrail protesto edilirken, Filistin’e destek mesajları paylaşıldı. 


Diyanet İşleri Başkanlığı bugün 81 ilde “Gazze için dua” programı düzenleyecek. Camilerde eller Gazze için açılacak. Yatsı namazı öncesi saat 18.30’da başlayacak programa Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, tüm vatandaşları davet etti. Palancıoğlu paylaşımında, “Camilerde Eller Gazze İçin Açılacak! Diyanet İşleri Başkanlığı'mızın organize ettiği programda bu akşam Kayseri'deki tüm camilerimizde yatsı namazı öncesi saat 18.30'da başlayacak “Gazze İçin Dua” programına tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum.” dedi.

Palancıoğlu vatandaşlara seslendi: 18.30'da buluşalım