Özışık'tan 'Canıma kastettiniz' açıklaması

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi eski Başkanı Vedat Ali Özışık, iddialı bir paylaşıma imza attı. Türkiye'de canına kastedildiğini belirten Özışık, balkanların en büyük çiftçisi, üreticisi olduğunu söyledi. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bülteninde…

Özışık'tan 'Canıma kastettiniz' açıklaması
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi eski Başkanı Vedat Ali Özışık, bir süredir Balkanlar’dan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Son olarak Yunanistan’dan paylaşım yapan Özışık, Selanik’ten iddialı bir açıklamaya imza attı.

Özışık'tan 'Canıma kastettiniz' açıklaması

Balkanların en büyük çiftçisi ve üreticisi olduğunu belirten Özışık, sosyal medya hesabından “Bize ülkemde yaşam hakkı vermediniz. Tarlalarımıza çöktünüz. Canıma kastettiniz. Bin bir işkence yaptınız. İftiralar attınız… Ama diz çöktüremediniz. Şu anda balkanların en büyük çiftçisi, üreticiyim. Türkiye’den Balkanlar’a tek gübre tedarikçisiyim. İzleyin: Düşmanlarım kahrolsun, dostlarım sevinsin mutlu olsun…”

Özışık'tan 'Canıma kastettiniz' açıklaması
Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi eski Başkanı Vedat Ali Özışık, başkanlık görevinden, sonradan FETÖ kumpası olduğu anlaşılan bir operasyon sonucu alınmış, yargılanmış ve hapis yatmıştı.