Özhaseki'den seçim sonuçları ile ilgili açıklama

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, seçim sonuçlarının ardından 'Mahallî İdareler Seçimleri ülkemize, milletimize hayırlı olsun. Milletimizin sandıkta ortaya koyduğu irade, başımızın tacıdır' açıklaması yaptı. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Özhaseki'den seçim sonuçları ile ilgili açıklama
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, 31 Mart seçim sonuçlarının ardından açıklama yaptı. Özhaseki, 'Mahallî İdareler Seçimleri ülkemize, milletimize hayırlı olsun. Milletimizin sandıkta ortaya koyduğu irade, başımızın tacıdır' dedi.

Özhaseki'den seçim sonuçları ile ilgili açıklama

Tüm gücümüzle çalışacağız

Bakan Özhaseki, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde; milletimiz için, TürkiyeYüzyılı için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Şehirlerimizi afetlere karşı dirençli hâle getirmek için İstanbul başta olmak üzere kentsel dönüşüm çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Bununla birlikte deprem bölgesinin inşa ve ihya çalışmalarına durup dinlenmeden devam edecek; çevre yatırımlarımızı, iklim değişikliğiyle mücadele projelerimizi kararlılıkla hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu; cennet vatanımızın her bir köşesinin, illerimizin, ilçelerimizin imarı yine önceliğimiz olacak; gece gündüz demeden tüm gücümüzle çalışacağız' diye konuştu.