Özhaseki: Ankara’da bütçe ayrılması için girişimlerde bulunacağım

Haber: Cafer ZENGİN

17:19:00 | 2020-10-25

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Erciyes Üniversitesi Rektörü Mustafa Çalış ile bir araya geldi. Görüşme ile  ilgili açıklama yapan Özhaseki, “Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ve ekip arkadaşları ile hastaların çok daha konforlu ortamda tedavi edilmesini sağlayacak modern imkanların hizmet anlayışına ilave edileceği yeni projeleri inceledik. Bu projeler için Ankara'da bütçe ayrılması için girişimlerde bulunacağım. Şehrimizi birlikte geliştirmeye devam edeceğiz. Ayrıca Erciyes Üniversitesi Ulaşım Master Planı hakkında da istişarelerde bulunduk. Bu plan gerçekleştiğinde Erciyes Üniversitesi kampüsüne ulaşım daha hızlı ve güvenli hale gelecek. Hastalarımız ve öğrencilerimiz rahat edecek” ifadelerini kullandı.

BÜYÜKKILIÇ YOK, ALTUNTUĞ VAR

Diğer yandan Özhaseki’nin, Rektörlükte yaptığı toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın yer almaması ve Büyükşehir’den, tartışmalı villa parselleri ile de gündeme gelen isimler arasında yer alan İMAR A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Altuntuğ’un bulunması dikkat çekti.

 AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki ile birlikte Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ve ekibiyle bir araya gelerek yeni projeleri inceledik" ifadelerini kullandı. 

 
ETİKET :   Mehmet Özhaseki Haberler Son dakika Erciyes Üniversitesi Bütçe

Tümü