Özer'den, Özhaseki tepkisi: O salonlar babanızın malı değil, milletin!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Özhaseki'ye tepki gösterdi. Özer, 'Ay yıldızlı bayrağımızdan neden rahatsız oldunuz? Hayırdır' ifadelerini kullandı.

Özer'den, Özhaseki tepkisi: O salonlar babanızın malı değil, milletin!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, 
CHP'nin Kılıçdaroğlu’nun, Kayseri’deki Kadın Buluşmasının yapıldığı salonda Türk bayrağını, salonda asılı duran ve kaldırılmasına izin verilmeyen Cumhurbaşkanı ve aynı zamanda AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resminin üzerine asmasına tepki göstermişti. CHP Lideri Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri Kadir Has Kongre Merkezi'nde kadınlarla bir araya geldi. Salonda  Erdoğan'ın resminin kaldırılmasına izin verilmeyince CHP’liler çareyi üzerine Türk Bayrağı asmakta buldu. Ancak bu durum AK Parti cephesini kızdırdı. 
Özer'den, Özhaseki tepkisi: O salonlar babanızın malı değil, milletin!
ÖZHASEKİ: NE YAPARSANIZ YAPIN ASLA GERÇEKLERİ ÖRTEMEZSİNİZ
Özhaseki, sosyal medya hesabından tepki gösterdi ve şu ifadeleri kullandı: AK Partili bir belediyenin yapmış olduğu ve size de nezaketle verdiği salonu kullan. Sonra da Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’nın resmini örtmeye çalış. Siz ne yaparsanız yapın asla gerçekleri örtemezsiniz."
ÖZER: YOK ÖYLE BİR DÜNYA!
CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Özhaseki’ye tepki gösterdi. 
“Ay yıldızlı bayrağımızdan neden rahatsız oldunuz? Hayırdır” diyen Özer, “İşinize geldiğinde Cumhurbaşkanlığı 'forsunu' kullanın, işinize geldiğinde Parti Genel Başkanı sıfatıyla Cumhurbaşkanlığı makamının manasından çok ama çok uzak, herkese, sizin gibi düşünmeyenlere, gerçekleri, adaletsizlikleri yüzünüze vuranlara hakaret edin, kin kusun, nefret kusun. Yok öyle bir dünya. Toplumu ötekileşten, ayrıştıran, kamplaştıran zihniyet ve bu zihniyetin sığındığı ucube sistemin mensupları, işine geldiği gibi davranmaya, işine geldiği gibi gömlek değiştirmeye devam ediyor! Ne de olsa gömlek değiştirmek sanatları! 
Ay yıldızlı bayrağımızdan neden rahatsız oldunuz? Hayırdır” ifadelerini kullandı.
Özer'den, Özhaseki tepkisi: O salonlar babanızın malı değil, milletin!
“O SALONLAR BABANIZIN MALI DEĞİL, MİLLETİN”
Tepkisinde “O salonlar babanızın malı değil, milletin” diyen Özer, “Neymiş, AKP'li Belediyenin salonunuymuş! Babanızın parasıyla mı yaptınız? Bu milletin parasıyla yaptınız. O salonlar babanızın malı değil, milletin. İşte AKP, parti Devleti derken tam da bunu kast etmiştik! Gerçekleri saklayanlar, koltuk elden gidecek, tüm gerçekler açığa çıkacak diye telaşa kapılanlar ortada. Gerçekleri saklayanları bizler, ballı villa işlerinde, rantlı imar dönüşümlerinde, hava alanı taksi ihalesinde, Türkiye Cumhuriyeti ibaresini tabelalardan indirenlerden, buna sesi çıkmayanlardan, kazın ayağı öyle değilmiş, ütüsünü bozmak istemedik diyenlerden gördük. Hangi algının, hangi yalanın arkasına sığınırsanız sığının. Nafile. Bu millet sizin gerçek yüzünüzü de, 20 yıldır anlattığınız masalları da seçimlik yalanlarınızı da artık gördü. Kayseri için de Türkiye için de güzel günler yakın. Geliyor gelmekte olan” dedi.
Özer'den, Özhaseki tepkisi: O salonlar babanızın malı değil, milletin!