OSB yönetimi: Seçim yapılması için istifa ettik!

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi yönetiminde seçim kararı alındığı duyuruldu. Açıklamada istifaların seçim kararı alabilmek için yaşandığı dile getirildi.

OSB yönetimi: Seçim yapılması için istifa ettik!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İstifa eden yönetimce "Güven ortamı" vurgusu yapıldı. 
Buna göre yapılan açıklamada "Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim ve Denetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri, güven tazelenmesi amacıyla seçim yapılması için istifa kararı aldı" denildi. İstifa kararının 26 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla verildiği de belirtildi. 
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim ve Denetimi, istifa kararlarını Kayseri OSB Bölge Müdürlüğü’ne verdi. İstifa kararında; “Kayseri OSB’de yeni bir güven ortamı oluşması adına” bu kararın verildiği belirtildi ve yönetim ile denetim kurulunda görev yapan asıl ve yedek üyelerin tamamı kararı imzaladı.

OSB yönetimi: Seçim yapılması için istifa ettik!
Kayseri OSB’deki görevlerinden Başkan Yunus İmamoğlu’nun yanı sıra Başkanvekili Murat Yibur, Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Andaç, Mustafa Katırcıgil ve Emre Erkahyaoğlu; Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Mehmet Beydilli ve Hasan Elcüman; Denetim Kurulu Üyeleri Levent Somtaş ve Ali İstanbulluoğlu ile Denetim Kurulu Yedek Üyeleri İsmail Işık ve Selçuk Sancak istifa etti. Yaşanan bu yöndeki gelişmenin ardından gözler şimdi de seçim tarihine ve ortaya çıkacak adaylara çevrildi. 

OSB yönetimi: Seçim yapılması için istifa ettik!