OSB'de dikkat çeken buluşma!

Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi'nde dikkat çeken bir buluşma gerçekleştirdi. Buluşmada neler konuşuldu? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

OSB'de dikkat çeken buluşma!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’nde bir araya gelen isimler dikkat çekti. Buluşmanın neden gerçekleştirildiği ise merak uyandırdı. OSB'de dikkat çeken buluşma!Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti. 

OSB'de dikkat çeken buluşma!Kayseri Ticaret Odası heyeti, Kayseri Sanayi Odası Başkan Yardımcısı ve Mimarsinan OSB Müteşebbis Heyet Başkan Yardımcısı Abdullah Oğuzbaş, Mimarsinan OSB Başkanı Lütfi Çarşıbaşı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. OSB'de dikkat çeken buluşma!Mimarsinan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Çarşıbaşı, KTO Başkanı Ömer Gülsoy, yanındaki heyet ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.OSB'de dikkat çeken buluşma!Başkan Gülsoy, Başka Çarşıbaşı’na hayırlı olsun dileklerini iletti.