Onat Tomarza'ya neler yapacak?

Saadet Partisi Tomarza Belediye Başkan Adayı Selçuk Onat, Tomarza'ya neler yapacağını konusunda bilgi vererek, projelerini 20 başlıkta açıkladı. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bülteninde…

Onat Tomarza'ya neler yapacak?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Tomarza Belediye Başkan Adayı Selçuk Onat, projelerle konuşacaklarını ifade ederek, 20 başlıkta projelerini açıkladı. Seçim çalışmalarını sürdüren Onat, Tomarza’nın ticaret potansiyelini artırmayı hedeflediklerini belirterek,  “İlk olarak ‘Büyük Çarşı Projesi’. Tomarza'nın ticaret potansiyelini artırmayı hedefleyen bir proje, işyerlerini destekleyerek ekonomik canlılık sağlayacak. İkincisi, ‘Çiftçi Destek Projesi’. Tarımın güçlendirilmesini amaçlayan bir proje, çiftçilere modern tarım teknikleri ve destek programları sunarak verimliliği artıracak. Üçüncü projemiz ‘Kentsel Dönüşüm Projesi’. Tomarza'nın altyapısını güçlendirmeyi amaçlayan bir proje, şehir planlamasını modernize ederek yaşam kalitesini yükseltecek. Bir diğer projemiz doğal güzelliklerimiz ile ilgili olacak. ‘Mesire Alanı Projesi’ Tomarza'nın doğal güzelliklerini koruyarak, vatandaşların dinlenme ve eğlenme imkanlarını artırmayı hedefleyen bir proje. Bugün için son bahsedeceğim projemiz ise ‘Spora Destek Projesi’. Gençlerin ve toplumun sporla daha fazla etkileşimini sağlamak için spor alanlarının geliştirilmesini amaçlıyoruz. İlçemizde halkın birçok noktada sportif faaliyet yapabilecekleri alanlar oluşturacağız.” dedi.

Onat Tomarza'ya neler yapacak?
Yerel kalkınma stratejisini yansıttıklarını ifade eden Onat, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Projelerimizi gün detaylandırmaya devam edeceğiz. Kültürel Etkinlikler, Geri Dönüşüm, Kapalı Otobüs Durakları, Soğuk Hava Deposu, Kapalı Pazaryeri/ Otopark ve Sosyal Tesis, Bims Fabrikası, Kilitli Parke Fabrikası, Halk Meclisleri, Evde Bakım, Hanımlar Lokali, Kadınlar Pide Fırını, Geçici Hayvan Barınağı, Canlı Hayvan Pazarı, Eski Sanayi Revizyon, Yeşil Tomarza projelerimizi hayata geçireceğiz.Biz Tomarza ilçemizinulaşacağıvizyonunu ve yerel kalkınma stratejisini yansıtıyoruz. Başkanlığımız döneminde gülen Tomarza olacak.”