Okul Müdürü ile öğretmen hayatlarını kaybetti...

Kayseri'de görev yapan bir okul müdürü ile bir öğretmen hayatlarını kaybetti.

Okul Müdürü ile öğretmen hayatlarını kaybetti...
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kocasinan Güneşli Şehit İlhan Odabaşı İlkokulu Müdürü Yılmaz Yıldız, geçirdiği rahatsızlığın ardından hayatını kaybetti. 

Acı haberi veren Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse, "Kocasinan ilçesi Güneşli İlkokulu Müdürü Yılmaz Yıldız vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum"  mesajı paylaştı. 
Okul Müdürü ile öğretmen hayatlarını kaybetti...
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ DE HAYATA VEDA ETTİ

Hacılar ilçesi Gürdoğanlar Çok Programlı Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni olarak görev yapan Hakan Demirçelik de vefat etti. Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse, Demirçelik için de taziye mesahı yayımladı ve "Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum" dedi.  

Okul Müdürü hayatını kaybetti...

SENDİKALARDAN TAZİYE MESAJLARI...
Türk Eğitim-Sen'de 1 Nolu Şube Başkanı Muharrem Çolak da, Müdürün vefatının ardından yaptığı açıklamada, "Kocasinan Güneşli İlkokulu Müdürü Yılmaz Yıldız vefat etmiştir. Eğitim camiasının başı sağolsun. Ailesine sabırlar diliyorum. Allah gani gani rahmet eylesin" ifadelerini kulandı. 

Eğitim Bir-Sen'den yapılan açıklamada da şu ifadeler kullanıldı: Kocasinan Güneşli Şehit İlhan Odabaşı İlkokulu Müdürü Yılmaz Yıldız kardeşimizin vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.Merhum müdürümüze Mevlamızdan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve eğitim camiamıza başsağlığı diliyoruz. Mevla rahmetiyle muamele eylesin. Mekanı cennet, makamı âlî olsun.