O isim Kayseri'ye veda etti

Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevinden İzmir İl Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Şahin veda mesajı paylaştı. Detaylar Kayseri Olay'ın, Kayseri haberinde.

O isim Kayseri'ye veda etti
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İl Tarım ve Orman Müdürü olarak 5 Kasım 2018 tarihinde Kayseri’ye atanan Mustafa Şahin, Kayseri’deki 5 yıllık çalışmasının ardından geçtiğimiz günlerde yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararnamesiyle İzmir’e atandı. Şahin, veda ziyaretlerinin ardından birde veda mesajı yayımladı. Şahin veda mesajında şu ifadeleri kullandı; 
“07 Kasım 2018 tarihinden beri yürüttüğüm Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevimi 15 Eylül 2023 tarihinde yayımlanan Cumhurbaşkanlığımızın 2023/411 sayılı atama kararı ile tamamlamış bulunuyorum.
Bundan sonra İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü olarak görevime devam edeceğim. 5 yıldır yürüttüğüm Kayseri İl Müdürlüğü görevim süresince şahsıma destek olan başta Tarım ve Orman Bakanlığımıza, milletvekillerimize, valilerimize, büyükşehir belediye başkanımıza, sivil toplum kuruluşlarına, ziraat odalarına, üretici birliklerine, kooperatif yönetici ve üyelerine teşekkürlerimi sunarım.

Bu yolda beraber yürüdüğümüz il müdür yardımcılarıma, şube müdürlerime, ilçe müdürlerime ve tüm mesai arkadaşlarıma Kayseri tarımına verdikleri katkı ve özverili çalışmalarından dolayı şahsım adına teşekkür ediyorum. 

Görev yaptığım süre boyunca Bakanlığımız ve Belediyelerimizin verdiği desteklerle, mesai arkadaşlarımın azimli çalışmaları ve çalışkan üreticilerimizin gayretleri ile ülke tarımına katkı sağlamaya çalıştık.  
Yeni atamaların Ülkemiz tarımı için hayırlı ve uğurlu olması temenni eder, tüm mesai arkadaşlarımın ve çiftçilerimizin haklarını helal etmesini dilerim. Hoşçakalın…”