O ilçeye de TOKİ müjdesi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, TOKİ müjdelerini art arda sıralıyor. Milletvekili Ersoy, bir ilçeye daha TOKİ projesi yapılacağını söyledi. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

O ilçeye de TOKİ müjdesi
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, müjlerini paylaşmaya devam ediyor. Bu çerçevede geçtiimiz günlerde Bünyan ve Pırnarbaşı ilçelerine TOKİ projesinin yapğılacağını duyurmuştu. 

Milletvekili Ersoy o ilçelere bir yenisini daha ekleyerek Sarız ilçesine müjde verdi. Yaptığı sosyal medya paylaşımı ile Sarız’a 2. Etap TOKİ haberini duyuran MHP’li vekil, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Hayırlı Olsun Sevdamız Sarız! Sarız İlçemizde 156 Konutluk 2. Etap TOKİ Çalışmaları, bugün yapmış olduğumuz telefon görüşmesi neticesinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’nin talimatıyla Mayıs 2024 Tarihinde İhalesi yapılarak başlayacaktır. Sayın Bakanımız Mehmet Özhaseki Beyefendi’ye teşekkür ediyor, Sarızlı hemşerilerimize hayırlı olsun diyorum.”

O ilçeye de TOKİ müjdesi