Milliyet Gazetesi'nden Kayseri'ye ziyaret!

Milliyet Gazetesi yetkilileri Kayseri'de. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde

Milliyet Gazetesi'nden Kayseri'ye ziyaret!

Milliyet Gazetesi yetkilileri Kayseri'de; Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ve Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin ile bir araya geldi.

Ziyareti Bakan Özhaseki X hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu. Bakan Özhaseki, "Şehrimizi ziyaret eden kıymetli Milliyet Gazetesi Ailesi ile Kayserimizi konuştuk" dedi.

Milliyet Gazetesi'nden Kayseri'ye ziyaret!

CEO Ertekin ise ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, "Milliyet Gazetesi GYY sevgili dostum Özay Şendir, Ankara Temsilcisi Didem Özel Tümer, Spor Müdürü abim Tayfun Bayındır, Ekonomi Müdürü Şükrü Andaç ve kıymetli diğer yöneticilerden oluşan ekibi Holdingimizin davetlisi olarak Kayseri’de ağırlıyoruz. Kadim şehir Kayserimizin tarihi, turistik ve doğal güzelliklerini gezerek okuyucuları ile paylaşacaklar." ifadelerine yer verdi.