MHP'li Özdemir: Dış istihbarat oyunlarına karşı milletimiz uyanık olmalı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Türkiye üzerinde kurgulanmaya çalışılan dış istihbarat örgütleri ve karanlık çevrelerin oyunlarına karşı milletimizin şuurlu ve uyanık olması gerektiğini vurguladı. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde…

MHP'li Özdemir: Dış istihbarat oyunlarına karşı milletimiz uyanık olmalı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Türkiye üzerinde kurgulanmaya çalışılan dış istihbarat örgütleri ve karanlık çevrelerin oyunlarına karşı aziz milletimizin şuurlu ve uyanık olması gerektiğini vurguladı.

Özdemir, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Dış istihbarat örgütleri ve karanlık çevrelerin eş zamanlı ve çok boyutlu olarak Türkiye üzerinde kurgulamaya çalıştığı habis oyunlara karşı aziz milletimizin şuurlu ve uyanık olması elzemdir.

Bir yandan başta Kayseri olmak üzere bazı illerimizde sokakları hareketlendirmeye çalışanlarla, diğer yandan Suriye’de şanlı bayrağımıza yönelik sergilenen aşağılık davranışların aynı çevrelerce yürütüldüğü aşikardır.

Gerçekleşen bu provokasyonları aziz milletimizin sabırlı ve sağduyulu yaklaşımıyla beraber devletimizin sarsılmaz kudreti ile aşacağımızdan kimsenin şüphesi olmamalıdır.

Oyun kuranları kendi hesaplarında boğmak için sadece resmi makamlarca yapılan açıklamaların dikkate alınması ve sükunetin korunması hepimiz için milli bir sorumluluktur." dedi.