MHP'de tek adaylı seçim

14. Olağan İl Kongresini 17 Eylül Pazar günü gerçekleştirecek olan Milliyetçi Hareket Partisi, tek adayla seçime gidiyor. MHP İl Başkanı Seyit Demirezen, düzenlediği basın toplantısında kongre süreciyle ilgili bilgi verdi. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi için hazırladığımız haber bülteninde…

MHP'de tek adaylı seçim
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 14. Olağan İl Kongresi 17 Eylül 2023 Pazar günü 11.00'da Kadir Has Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. İl binasında düzenlediği basın toplantısında kongre süreci ile ilgili bilgi veren MHP İl Başkanı Seyit Demirezen, atamasının yapıldığı 17 Temmuz tarihinden bugün yoğun ile teveccühle karşılandıklarını belirterek, kendisi ve yönetimine destek verenlere teşekkür etti. 

MHP'de tek adaylı seçim
16 İlçe kongresini 2 gün içinde tamamladıklarını belirten Demirezen, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Heyecan ve samimiyetle çıktığımız bu yolda şimdi de Milliyetçi Hareket Partimizin 14. Olağan İl Kongresini,inşallah 17 Eylül Pazar günü saat 11.00'da Kadir Has Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştireceğiz. 
Kongremize, Genel Merkezimiz ve teşkilatlarımızın destekleriyle tek aday olarak gireceğim. Şahsıma olan destek ve teveccühlerinden dolayı  Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcımız ve Kayseri Milletvekilimiz Sayın İsmail Özdemir, Kayseri Milletvekilimiz Sayın Baki Ersoy, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Ali Çelik değerli ilçe başkanlarımız ve yönetimleri ile kıymetli belediye başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.
Milliyetçi-Ülkücü hareketin her bir ferdini ve kıymetli Kayserili hemşerilerimi şölen havasında geçecek toyumuza davet ediyorum. 
Kayserimiz, Milliyetçi Hareket Partisi'nin 54 yıllık şerefli geçmişine canıyla, kanıyla, alın teriyle destek olmuş, hareketimizin omurgasını teşkil etmiştir. Lider, doktrin ve teşkilata tam bağlılıkla, Kayserimiz her dönem ülkücü-milliyetçi kadrolarla temsil edilmiştir.
Bundan sonra da aynı disiplin ve şevkle Kayserimizde üç hilali dalgalandırmaya devam edeceğiz. 

MHP'de tek adaylı seçim
Kongremizin hemen ardından yeni ve tazelenmiş ülkücü kadrolarımızla birlikte Liderimizin gösterdiği ufukta '2024'e doğru Diyar Diyar Anadolu' temasıyla çalışmalarımıza başlayacağız. 
Cumhur İttifakı ruhuyla, Türk ve Türkiye Yüzyılı için canla başla çalışacağız. Turan'a giden yolun taşlarını biz dizeceğiz.
Ülkücü-Milliyetçi Hareket'in her bir ferdinin desteğiyle tek aday olarak gireceğim kongremize tüm dava arkadaşlarımı ve hemşerilerimi bir kez daha davet ediyorum. Yapılacak kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum"