MHP'de Talas bilmecesi!

MHP'de Talas bilmecesi. Yerel seçimlerde merkezde ilçe isteyen MHP'de bu konuda Talas konuşulurken, MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in AK Partili Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'dan övgüyle bahsetmesi akıllarda soru işaretleri bıraktı. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bülteninde.

MHP'de Talas bilmecesi!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

MHP'de Talas bilmecesi. Yerel seçimlerde merkezde ilçe isteyen MHP'de bu konuda Talas konuşulurken, MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in AK Partili Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'dan övgüyle bahsetmesi akıllarda soru işaretleri bıraktı. 

Ekim ayında gerçekleşen MHP Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı'nda konuşan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy MHP'nin Kayseri'de merkez belediye istediğini dile getirmiş Vekil Ersoy konuşmasında, "Bizler merkezde de kendimize, MHP olarak çalışma alanları açmak istiyoruz. Erciyes'in zirvesine 3 hilali dikeceğiz. Allah nasip ederse yapacağız." ifadelerine yer vermişti.

Ersoy'un dikkat çeken açıklamalarının ardından MHP'nin merkezde Talas ilçesini istediği konuları kamuoyunda dillendirilmeye başlamıştı. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir'in bugün yaptığı paylaşım dikkat çekti. Özdemir Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ın 'Şeffaf Oda' paylaşımını alıntılayarak Başkan Yalçın'a övgüler dizdi. Başkan Yalçın, "Şeffaf Odadayız. İstek, görüş ve önerilerinizi sıcak bir çay eşliğinde konuşmaya Mevlana Mahalle Meydanı'na bekliyoruz." dedi.

İsmail Özdemir ise paylaşımında, "Hemşerilerimize karşı duyarlılığını her daim yüksek tutarak, talep ve hizmet odaklı anlayışıyla çalışmalarını sürdüren ve şehrimizin vizyonuna yakışır eserler bırakan Sayın Mustafa Yalçın’ı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi.