MHP'de o isim yine genel başkan yardımcısı oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Başkanlık Divanı belli oldu. Kayseri'den o isim yine listede yerini aldı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber blteninde.

MHP'de o isim yine genel başkan yardımcısı oldu
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) 17 Mart’ta yapılan 14'üncü Olağan Büyük Kurultayın ardından gözler bugün yapılan toplantıya çevrildi. Partide yeni seçilen Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) ilk toplandı. Yapılan toplantıda 15 kişilik Başkanlık Divanı belirlendi.

MHP'de o isim yine genle başkan yardımcısı oldu

Listede Kayseri’den bir isim yer aldı. Buna göre, Medya İletişim ve Dijital Mecralardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir yeni Başkanlık Divanı’nda da yer aldı. Özdemir haricinde herhangi bir Kayserili isim yer almadı. 

MHP'de o isim yine genel başkan yardımcısı oldu


Buna göre belirlenen yeni Başkanlık Divanı’ndaki diğer isimler ise şöyle:

"Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, Siyasi İşler, Parlamento ve Yürütme İle İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Ekonomik ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İlyas Topsakal, Araştırma - Strateji Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Aile, Kadın ve Sosyal Hizmet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Selim Yurdakul, Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları İle İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Parti İçi Eğitim Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zuhal Topçu, Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Sekreter Yardımcısı Vahit Kayrıcı, Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu."

MHP'de o isim yine genle başkan yardımcısı oldu

Başkanlık Divanı’nın ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni Başkanlık Divanı üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

MHP'de o isim yine genle başkan yardımcısı oldu