Meteoroloji uyardı! Plan yapacaklar aman dikkat!

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Meteoroloji uyardı! Plan yapacaklar aman dikkat!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'de ilkbahar  mevsmine girdiğimiz nisan ayında hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye başladı. Meteorolojiden alınan verilere göre bugün sabah ve gece saatlerinde parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 17 derece, en düşük sıcaklık ise 6 derece olacak.

Bölge genelinin  parçalı ve çok bulutlu, aralıklı mevzi sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. Hava sıcaklığı mevsim normalleri üzerinde seyredeceği ön görülüyor. Rüzgar kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

Meteoroloji uyardı! Plan yapacaklar aman dikkat!