Meteoroloji'den uyarı: Bugün bu tehlikeye dikkat!

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Meteoroloji'den uyarı: Bugün bu tehlikeye dikkat!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'de kar yağışının etkili olmaması ve hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi insanları endişelendirirken meteorolojiden alınan verilere göre bugün sabah ve gece saatlerinde parçalı ve çok bulutlu, bölge genelininin parçalı ve sağanak yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 22 derece, en düşük sıcaklık ise 5 derece olacak.

Bölge genelinin parçalı ve az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde puslu, yer yer sisli geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı mevsim normalleri üzerinde seyredeceği ön görülüyor. Rüzgar batılı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Çığ Tehlikesi: Bölgemizde özellikle kar örtüsünün bulunduğu yüksek kesimlerde çığ tehlikesi olabileceğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Meteoroloji'den uyarı: Bugün bu tehlikeye dikkat!