Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi!

Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Kayseri'de, 11 Eylül 2023 tarihinde işlemleri tamamlandıktan sonra işbaşı yapacakların listesi belli oldu.

Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Okulların açılmasıyla birlikte Kayseri’de Milli Eğitim bünyesinde görev yapacak isimler de noter huzurunda yapılan kura sonucu belli olmaya devam ediyor. Milli Eğitime bağlı okulların bakım, onarım ve temizlik ihtiyaçlarının giderilmesi faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere 1020 kişilik geçici süreli Toplum Yararına Program (TYP) çerçevesinde işçi alınacağı duyurulmuştu.
Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi! Bu kapsamda Kocasinan’ın ardından Melikgazi ve Talas ilçelerindeki okullarda da görev yapacak 415 kişi de belli oldu.
Noter huzurunda yapılan kura sonucunda çalışmaya hak kazanan isimler, toplam 9 ay süreyle görev yapacak. Çalışmanın başlangıç tarihi 11 Eylül 2023 olarak duyurulmuştu. Diğer yandan YTP için başvuracak adayların program başvuru itibariyle işsiz olmaları gerekiyor. Emekli ve malul aylığı almamaları, ayrıca hane gelirinin de 17.103,48 TL'nin altında olması aranan şartlar arasında.  Şartları taşımayanlar noter kurasında isimleri çıksa bile işe alınmayacak. 
Kocasinan ilçesinde TYP kapsamında işe alınacakların listesine ulaşmak için TIKLAYIN
İşte Melikgazi ve Talas'ta bulunan okullarda görev yapacakların listesi;
Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi!Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi!Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi!Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi!Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi!Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi!Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi!Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi!Melikgazi ve Talas'ta 11 Eylül'de işbaşı yapacakların listesi!