Kursiyerlerden anlamlı gayret

Kocasinan Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Gazze'deki bebekler için Kocasinan Akademi Yenişehir Tesisi'nde dikiş makinelerinin başına geçen kursiyerleri ziyaret etti. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırlanan Kayseri haber bülteninde…

Kursiyerlerden anlamlı gayret
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'de Kocasinan Belediyesinin kurslarında Gazze'li bebekler için zıbın ve içlikten oluşan hastane seti dikiliyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Gazze'deki bebekler için Kocasinan Akademi Yenişehir Tesisi'nde dikiş makinelerinin başına geçen kursiyerleri ziyaret etti.

Kursiyerlerden anlamlı gayret

Çolakbayrakdar, Gazze'deki bebekler için zıbın ve içlik diken kursiyerlere teşekkür etti.

Zulme uğrayan mazlumların her zaman yanında olduklarını belirten Çolakbayrakdar, bu çerçevede ellerinden geleni yapma gayreti gösterdiklerini kaydetti.

Gazze'de yaşanan insanlık dramı karşısında yüreklerinin kan ağladığını belirten Çolakbayrakdar, "Rabb'im, en kısa zamanda Gazzeli kardeşlerimize kendi vatanlarında, topraklarında özgür bir şekilde yaşamayı nasip eylesin. Cennet gibi vatanda yaşıyoruz. Şükredecek çok şeyimiz var." ifadelerini kullandı.

Kursiyerlerden anlamlı gayret

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü eğitmenlerinin verdiği kursta bebekler için dikilecek 9 bin hastane setinin Gazze'ye ulaştırılmak üzere Milli Eğitim Bakanlığına teslim edileceği öğrenildi.