Kösedağ: Kahpe saldırı!

Gazeteci Azim Deniz evinin otoparkında kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından silahla yaralandı. Deniz'e yapılan saldırıya ilişkin Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarafından kınama mesajı yayımlandı. Detaylar Kayseri Olay'ın haberinde.

Kösedağ: Kahpe saldırı!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Gazeteci Azim Deniz evinin otoparkında kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından silahla yaralandı. Karnından ve bacağından vurulan Deniz hastaneye kaldırıldı. Deniz’in sağlık durumunun iyi ve hayati tehlikesi bulunmadığı açıklandı. 

Silahlı saldırıyla ilgili yazılı açıklama yapan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, “Mesleğimize ve meslektaşlarımıza yönelik saldırılara bugün maalesef bir yenisi eklendi.  Halkın haber alma özgürlüğü adına fedakârca görev yapan meslektaşlarımız zaman zaman böyle çirkin saldırıya uğruyor. Bugün de Azim Deniz’e kahpece saldırıldı. Tek tesellimiz arkadaşımızın hayati tehlikesinin bulunmaması.

Meslektaşımıza pusu kurularak yapılan kahpe saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Saldırganların bir an önce yakalanması ve adalete teslim edilmesi konusunda kolluk kuvvetlerine güvenimiz tam. Meslektaşımız Azim Deniz’e ve tüm meslektaşlarımıza geçmiş olsun derken,  konunun takipçisi olacağımızı da kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz” diye konuştu.

Kösedağ: Kahpe saldırı!