Kışlıklarınızı geri çıkarın! Soğuk hava geri döndü

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kışlıklarınızı geri çıkarın! Soğuk hava geri döndü
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Tüm yurtta ve kentimizde sağanak yağışlı havalar etkisini göstermeye başladı.Hava sıcaklığı hissedilir derecede düştü. Meteorolojiden bugün alınan verilere göre bugün parçalı, zamanla bulutlu geçmesi bekleniyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 15 derece, en düşük sıcaklık ise 2 derece olacak.

Bölge genelinin parçalı, zamanla az bulutlu, Kayseri ve Sivas'ın doğu kesimlerinin akşam saatlerine kadar aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı mevsim normallerinin altında seyredeceği bekleniyor.Rüzgar kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

Zirai Don Uyarısı: Yapılan son değerlendirmelere göre bölge genelinde gece saatlerinden itibaren hafif ve yer yer orta kuvvette zirai don beklenmektedir. Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Kışlıklarınızı çıkarın! Soğuk hava geri döndü