Kışlık malzeme götürecekler! Yeşilyurt için yola çıktılar...

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Malatya'nın Yeşilyurt ilçesine yardım tırı gönderdiklerini açıkladı. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde

Kışlık malzeme götürecekler! Yeşilyurt için yola çıktılar...
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Malatya'nın Yeşilyurt ilçesine yardım tırı gönderdiklerini açıkladı. Başkan Palancıoğlu deprem bölgesine gidecek olan yardım tırlarının yola çıktığını X hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile duyurdu.

Kışlık malzeme götürecekler! Yeşilyurt için yola çıktılar...

Başkan Palancıoğlu, "Kardeş belediyemiz olan Malatya'nın Yeşilyurt ilçesindeki depremzede kardeşlerimiz için yardım tırlarımızı uğurluyoruz. Depremden etkilenen illerdeki vatandaşlarımıza Kayseri Deprem Koordinasyon Merkezi olarak depremin ilk gününden itibaren 1000’in üzerinde yardım tırı gönderdik. Şimdi kardeş ilçemiz olan Malatya Yeşilyurt’a yatak, yorgan, battaniye, yastık ve diğer malzemeleri içeren yeni yardımları  Kayseri Deprem Koordinasyon Merkezi olarak götürmüş olacak ve depremzede kardeşlerimizi ziyaret edeceğiz. Allah bir daha böyle afet yaşatmasın. Tırlarımızın yolu açık olsun." dedi.