Kılıçdaroğlu kaza geçiren Kayserili ismi ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yunanistan'da tekne kazası geçiren iş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı'yı tedavi gördükleri hastanede ziyaret ederek, doktorlarından bilgi aldı. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bülteninde…

Kılıçdaroğlu kaza geçiren Kayserili ismi ziyaret etti
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayserili iş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, Yunanistan’ın Leros adasında bot kazası geçirerek, adeta ölümden dönmüştü. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tedavileri devam eden Sabancı çiftini hastanede ziyaret ederek, Sabancı ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti. CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun da katıldığı ziyaret CHP’nin fotoğraflarının paylaşıldığı sosyal medya hesabından, “CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kaza geçiren Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı çiftinin İstanbul Şişli’de tedavi gördüğü hastaneyi ziyaret ederek Sabancı Ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti ve Sabancı çiftinin sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı” ifadeleri ile paylaşıldı. 

Kılıçdaroğlu kaza geçiren Kayserili ismi ziyaret etti
Diğer yanda hayatı tehlikeyi atlatan iş insanı Ali Sabancı’nın tedavisinin yoğun bakımda devam ettiği, eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın ise normal odaya çıkarıldığı öğrenildi.