Kayserispor o isimle mahkemelik oluyor

Kayserispor, geçtiğimiz sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Çağdaş Atan ile mahkemelik oluyor. Kulüp Başkanı Çamlı, konuyu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na (UÇK) taşıyacaklarını ifade etti. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bülteninde…

Kayserispor o isimle mahkemelik oluyor
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Gidişi ile taraftarları üzen Teknik Direktör Çağdaş Atan ile Kayserispor Mahkemelik oluyor. Çağdaş Atan’ın yerine getirilen Recep Uçar’ın imza töreninde konuşan Mondihome Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Atan’ın kendilerine karşı hata yaptığını belirterek, "Biz Antalya’da maçta beraber kaldık. Biz başkanımla sevincini yaşadık. Eğer sen bir kulüp ile gidip görüşeceksen, ahlaken bunun yapılması gereken kulüp başkanına; 'Ben artık burada yoruldum, misyonumu tamamladım. Ayrılmak istiyorum' dersiniz. Biz kimseyi burada zorla tutmayız. Biz Recep hocayı nasıl buraya zorla getirmediysek. Bir gönül birliğini varıldı ve imza attık. Çağdaş hoca bize bu hatayı yapmıştır. Bundan sonraki süreci Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nda (UÇK) devam ettireceğiz. UÇK ne karar verirse o da razı olacak, biz de razı olacağız.

Kayserispor o isimle mahkemelik oluyor

Bu konuyu da burada noktalamak istiyorum. Ona kulüp çoktur, bize de hoca çoktur. Allah ona da gittiği yerde başarılı olmayı nasip eylesin. Bizim hocamıza da burada üstün başarılar nasip etsin. Onun için bunun konuşulacak bir tarafı yok. Artık bunu gündemimizden çıkartalım. Bizim için artık o defter kapanmıştır. Recep Uçar ve kenetlenme dönemi başlamıştır. Bütün arkadaşlarımı, Recep hocama destek vermeye, bizlere destek vermeye, şehri yöneten büyüklerimize destek vermeye davet ediyorum. Gerçekten çok zor bir görev. 2.5 aydır benim çektiklerimi anlatsam kitap olur. Selam vermeyeceğiniz adamlara yalvarıyorsunuz ki Kayserispor’un borcundan düşsün diye. Bu şartlarda iş yapıyoruz. Lütfen tadını çıkartalım. Kayserispor iyi yolda. Bundan sonra da inşallah iyi olacak. Dünden daha iyi olacak. Hiç ümitsiz değilim. Bunu da bize Allah nasip edecek. Bu şehrin takımı bizleri hep mutlu etmeye ve sevindirmeye devam edecek" diye konuştu.

Kayserispor o isimle mahkemelik oluyor
Sorulan bir soru üzerine Çağdaş Atan’ın tek taraflı olarak sözleşmeyi feshetmesinde Kayserispor tarafının kurusu olmadığını belirten Çamlı, “Hiç kimse merak etmesin. Çağdaş Atan’dan dolayı bu sözleşmede cezai müeyyide yok diye bir zarara uğrarsa bundan önce yaptığım gibi o bedeli de Kayserispor'a bağış olarak kendim ödeyeceğim buradan hepinizin huzurunda ilan ediyorum” dedi.